O mnie

Cześć!

Cieszę się, że mogę Cię powitać w swoich fotograficznych progach i możemy poznać się nieco bliżej.

Nazywam się Bartek i fotografią pasjonuję się odkąd skończyłem 10 lat. Pasję do chwytania kadrów zaszczepił mi mój Tata. Od tego czasu wytrwale przemierzam świat z aparatem w dłoni. Swoją ścieżkę zawodową rozpocząłem około 14 lat temu we Wrocławiu, gdzie studiowałem między innymi dziennikarstwo, a następnie komunikację wizerunkową. Tuż po zakończeniu studiów „wylądowałem” za biurkiem – przez 8 lat uczyłem na uczelni przedmiotów związanych z fotografią, między innymi fotoreportażu, fotografii kultury i sportu, fotografii portretowej czy postprodukcji. Równolegle rozwijałem swoje umiejętności fotograficzne, szukając swoich ścieżek i budując portfolio. Prywatnie jestem zakochany w historii, literaturze oraz dzikiej przyrodzie. 

Zawodowo zwracam bardzo mocno uwagę na potrzeby klienta. Liczy się dla mnie nie tylko to, by zdjęcia były dobre, ale także by współpraca przebiegała w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze. Spory nacisk kładę na tempo swojej pracy – nie odkładam niczego na później, staram się dostarczyć materiał jak najszybciej, jednocześnie będąc otwartym na wszelkie uwagi czy sugestie. Angażuję się w fotografowany temat, starając się go poznać. Nie boję się nowych wyzwań, jednocześnie nigdy nie eksperymentuję kosztem materiału zdjęciowego. 

Jako fotograf miałem przyjemność publikować swoje zdjęcia między innymi w National Geographic Polska, licznych materiałach prasowych, okładkach książek czy materiałach internetowych. Jestem również współautorem (odpowiadam za całość oprawy fotograficznej) książki Niesamowite Kujawy i Ziemia Dobrzyńska. Jestem również autorem projektu fotograficznego Poczet Odtwórców Polskich, za który zostałem nominowany do nagrody BohaterONY im. Powstańców Warszawskich.

Zapraszam do przejrzenia portfolio, oferty i kontaktu!

rekografia@gmail.com | tel. 693 562 178