Oferta

Wykonując swoją pracę dbam nie tylko o efekt końcowy jakim są zadowalające Państwa zdjęcia, ale także o klimat współpracy. Liczy się dla mnie dialog, wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby oraz możliwość doradzania, by zdjęcia jak najbardziej odpowiadały na potrzeby. Jedną z moich charakterystycznych cech jest prędkość oddawania materiału klientowi – nawet w 24 godziny od zakończenia działań na planie! 

Przez wiele lat pracując z różnymi klientami tworzyłem różne projekty zdjęciowe, od portretów, przez kompleksową obsługę wielkich wydarzeń aż po mniejsze sesje wizerunkowe czy fotorelacje. Miałem przyjemność pracować z dużymi, znanymi markami jak i tymi mniejszymi – a każda współpraca dostarczała mi nowych doświadczeń, które mogę wykorzystywać w pracy z Państwem.

Nie jest wyzwaniem dla mnie praca na terenie całego kraju – dane mi było już wykonywać zdjęcia w każdym województwie Polski. Pracując w branży fotograficznej od dłuższego czasu specjalizuję się w następujących dziedzinach:

Eventy, fotorelacje i reportaże

Od zawsze interesował mnie fotograficznie człowiek i to, czym się zajmuje. Sport, działalność kulturalna, praca czy historie życiowe to tylko część tego, co gościło na moich zdjęciach odkąd zacząłem pracę fotografa. Gościłem pod dziesiątkami scen , relacjonowałem dziesiątki wydarzeń i obserwowałem przez obiektyw tysiące ludzkich historii w różnych zakątkach Polski. 

Niezależnie, czy chodzi o wydarzenie kulturalne, festiwal, imprezę firmową czy konferencję – wykonuję zdjęcia na wszelkiego rodzaju eventach. Zarówno tych w pomieszczeniach, w przestrzeniach otwartych czy nawet trudnych, nietypowych miejscach. W swoich kadrach szukam nie tylko zwykłego relacjonowania wydarzeń, ale także ich ducha, klimatu. Staram się pokazać jak emocje uczestników budują charakter danej imprezy. Zależy mi by oddany materiał stanowił nie tylko doskonałe wsparcie działań marketingowych, ale także pamiątkę.

Biznes, wizerunek i reklama

Niezależnie, czy mowa jest o wielkiej korporacji, małej firmie czy pojedynczym człowieku – każdy chce i dba o swój wizerunek. Jednym z podstawowych narzędzi, które jest w tym wykorzystywane jest zdjęcie. Tworzę zdjęcia biznesowe, wizerunkowe i reklamowe, które odpowiadają Państwa potrzebom. W toku rozmów staram się ustalić na czym wspólnie zależy nam przy danym projekcie. Na prostych, klasycznych portretach? A może na klimatycznej sesji pokazującej inne oblicze Państwa działalności? Wykonuję także zdjęcia reportażowe z miejsca pracy. Każda sesja jest poprzedzona rozmową, bym mógł jak najlepiej poznać Państwa oczekiwania i dostarczyć materiał zdjęciowy, który zostanie wykorzystany przy budowie Państwa marki.

Wizerunek to nie tylko kreacja związana z biznesem czy szeroko pojętymi tematami zawodowymi. To także fotografia portretowa, w której można popuścić wodze fantazji i kreacji, tworząc niesamowite, nastrojowe światy, pełne subiektywnego, twórczego spojrzenia na rzeczywistość. Przed moim obiektywem stawały różne osoby z różnymi koncepcjami – od delikatnych, kobiecych sesji aż po sesje związane z odtwórstwem historycznym czy kulturą popularną. Także w tej materii staram się dostarczyć Państwu pięknych kadrów.

Od początku swojej działalności fotograficznej, przez blisko 14 lat współpracowałem między innymi z:

rekografia@gmail.com | tel. 693 562 178